⚠ Smečko, v mnoha ohledech není letos lehký rok. A tohle taky nebylo lehké rozhodnutí… vlastně zrálo delší dobu. Stále jsme doufali… PSONFERENCE letos bohužel nebude!

👉 Když jsme tuto akci plánovali, chtěl jsem pro vás udělat velkou konferenci. Velkou akci, která bude mít maximální možnou kvalitu. Od hvězdných spíkrů, moderátorů... až po jedno z nejlepších konferenčních center v Evropě.

👉 Přiznávám, že za současné situace nejsem schopen vám ukázat a dodat to, co jsme chtěli. Zdraví je přednější, to bezesporu! Nechci ani konferenci s omezenou kapacitou, v rouškách... v napětí, jestli proběhne a kolik se nás bude moci sejít. Chci velkou konferenci, chci pecku, kterou si budete pamatovat ještě minimálně celý rok. Chci potkat stovky našich zákazníků, kteří mají na obličeji úsměv po skvělých přednáškách a ne roušky.

👉 Již druhé zrušení termínu vás určitě bude mrzet. Ale pevně věřím, že tento náš krok pochopíte a že se uvidíme na PSONFERENCI v lepších časech.

👉 Akci tímto rušíme a vrátíme všem plné vstupné. O dalších podrobnostech ohledně vrácení budeme informovat, ale již během pár dnů bude možné vstupenky vrátit u prodejce. Věřím, že si je případně koupíte znovu na další ročník, ale zatím nechci předbíhat. Pokud máte lístky ze soutěží, tak ty platí i nadále na další případný ročník.

💗 Díky všem, že jste na PSONFERENCI chtěli být jako diváci, partneři, spíkři, moderátoři, kameramani, fotografové a mnoho dalších. A hlavně díky Zuzce za spolupachatelství!

🐶 Mějte super den a hlavně: Opatrujte se! Tomáš