MVDr. Lukáš Duchek

veterinární lékař

Pana doktora Lukáše Duchka můžete potkat na veterinární klinice Stodůlky, zejména pokud dorazíte s ortopedickým problémem. Díky svým několikaletým zkušenostem se stal vyhlášeným veterinárním lékařem, kterého vyhledávají majitelé psů s komplikovanými problémy, ale i začínající lékaři pro získání praxe.

O čem bude mluvit?

A kdy to bude?

O řečníkovi

Lukáš Duchek je majitel praxe a jednatel ve společnosti Vetcentrum Duchek s.r.o. Specializuje se na ortopedii, neurologii a speciální chirurgii, posuzuje dysplazii kyčelních a loketních kloubů a luxaci pately.

Fakultu všeobecného veterinárního lékařství v Brně absolvoval v roce 1994, ale již od roku 1992 se zaměřuje na ortopedii, kdy absolvoval praxi na klinice MVDr. Snášila v Brně. Během prvních let svého působení jako veterinární lékař se pod vedením MVDr. Šrenka specializoval i na neurologii. Po letitých zkušenost založil v roce 2005 firmu Vetcentrum Duchek s.r.o a otevřel Veterinární nemocnici Stodůlky, která je jedním z vyhlášených, nejen ortopedických, pracovišť.

Lukáš má doma bílého královského pudla Edánka, čivavu Smajlíka, dva turecké pastevecké psy Kestana a Elzu a čtyři kočičky.

Přednáška

Antiparazitika od A do Z

Blíží se jaro, sezóna klíšťat bude v plném proudu a i blechám se bude dařit. Tyto nezvané hosty nikdo z nás doma nechce a tak řešíme, jaká vhodná antiparazitika zvolit. Psy chováme v bytě, máme děti, kočky, pes se rád koupe, trpí na alergie a tak dále. Těch faktorů, které musíme brát v potaz, je opravdu hodně. Pan doktor Duchek nám pomůže se zorientovat v nabídce a v hlavních rozdílech mezi přípravky.

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.