Michaela Andrová

Míša se dogfrisbee věnuje od jeho prvních počátků v České republice, což je dnes už 14 let.

Díky dogfrisbee se podívala do celého světa nejen jako závodnice, ale i jako trenérka a rozhodčí. S létajícím diskem procestovala Evropu, navštívila USA, Japonsko a Čínu.

Má doma tři border kolie, Arniku, Annakim a Džus. Právě Arnika, které je dnes 16 let, jí svět dogfrisbee otevřela jako první. Arnika se svou neutuchající energií potřebovala zaměstnat a Míša pro ni hledala nějakou aktivitu. Z létajících disků byla Arnika nadšená a díky ní jim pak propadla i Míša. S fenkou Annakim, které letos bude 10 let, závodila v minulém roce na třech kontinentech. Staly se spolu několikrát Mistrem ČR, Mistrem a Vicemistrem Evropy a získaly bronz na Mistrovství světa v USA (2017).

Pro Míšu je dogfrisbee pořád hlavně zábava, ale věnuje se mu dnes už i profesionálně. Je spoluzakladatelkou značky CzechBlack, která se specializuje na výrobu a prodej vybavení pro dogfrisbee sport. Tréninky vede již desátým rokem a pokud zrovna není v zahraničí, kam je velmi často zvaná především jako trenérka nebo rozhodčí, pořádá tréninky a tábory s dogfrisbee po celé České republice.

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.