NEBOJTE! VAŠE ZDRAVÍ BUDE NA KONFERENCI TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. ROUŠKY, DESINFEKCE PROSTOR… zavřít

Jakub Štýbr

šéfredaktor časopisu Psí sporty

Kdo jiný by měl moderovat panelovou diskuzi našich nejlepších reprezentantů, než ten, kdo se mezi nimi pohybuje tak moc, jako právě Kuba! Přehled má o různých psích sportech nejen díky své práci, ale také díky zkušenostem z moderování soutěží dogfrisbee a agility nebo ankety Kynologa roku.

Co bude moderovat?

A kdy to bude?

O moderátorovi

Kuba se stal pejskařem díky své manželce Beatě, která již několik let chová belgické ovčáky a border kolie. Od roku 2004 začal se psy pracovat i sám Kuba. Nejprve se věnoval hlavně dogfrisbee, byl prvním hráčem dogfrisbee v České republice a společně s pár dalšími nadšenci založili DiscDog klub České republiky. Dogfrisbee se v ČR stále drží a rozrůstá, ale Kuba už se dal trochu jiným směrem. Jeho hlavním sportem je v dnešní době agility, kterému se věnuje se svými belgickými ovčáky (a sem tam přibere i tu borderku). Veřejnost ho bude znát především z poslední doby, kdy s černou belgičandou Kuky dosahovaly úspěchů nejen na českých soutěžích, ale podívali se spolu i na European Open či Mistrovství světa. Aktuálně běhá s mladou tervuerenkou Pippou a určitě o nich také ještě uslyšíte.

Smečku mají doma s manželkou bohatou, ale pokud se budeme bavit jen o Kuby psech, tak to jsou zmíněné belgické ovčandy Kuky a Pippa a borderka Kája.

Panelová diskuze českých reprezentantů: Míša Andrová, Roman Habásko a Eliška Brabcová. Moderuje Jakub Štýbr.

Dorazí za námi naši nejlepší reprezentanti napříč různými sporty. Vyzpovídáme je, jaké byli jejich začátky a jaké byly dojmy, když se dostali mezi českou špičku. Každý výjezd s reprezentací je spojen s mnoha dojmy, zážitky, pro někoho jsou to možná nervy, pro jiného adrenalin a dobrodružství. Chystejte si otázky, co by vás ze světa našich reprezentantů zajímalo!

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.