Martin Kváš

výživový specialista

Martin je profík ve svém oboru a na téma výživy psů má za sebou hned několik přednášek a školení. Vydrží se s vámi bavit o psech celé hodiny a stále je to zajímavá a podnětná diskuze. Těšte se na nášup toho nejdůležitějšího.

O čem bude mluvit?

A kdy to bude?

O řečníkovi

Martin Kváš je specialista pro výživu ve firmě Vafo, která vyrábí krmivo známé značky Brit.

Martin vystudoval Českou zemědelskou univerzitu v Praze se specializací ve výživě zvířat, které se věnoval i během postgraduálu. Po studiu pracoval dlouhé roky ve společnosti vyrábějící premixy biologicky aktivních látek. A právě díky této pracovní zkušenosti se dostal až k výživě psů a koček. Jednoduše tím, že dostal za úkol zpracovat receptury pro výrobu psího a kočičího krmiva. Dnes je tomu už více jak 20 let, co se této oblasti věnuje.

Má doma tři pejsky, leonbergera Kubu a dvě choďačky Barušku a Dášenku a kromě psů i 7 koček. Díky svým rodinným společníkům se věnuje výchově a výcviku psů a jsou pro něj velkým zdrojem zkušeností. I tyto zkušenosti předává Martin dál, když někdo potřebuje poradit.

Přednáška

Jak číst složení psího krmiva

Dozvíte se, jak se správně vyznat ve složení krmiva pro psy. Jaké suroviny hledat na prvních místech, jakým se naopak vyhýbat a co se skrývá pod cizími názvy. Na pytli se dočtete spoustu pojmů, co vám na první pohled nic neříkají a nepřijdou vám důležité. Martin vás naučí rozklíčovat tajemství, které se za těmi pojmy ukrývá.

Haf! Jednu vstupenku rád prodám i vám…

Kde to bude?

Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4-Nusle (Mapa)

My se zamilovali na první pohled. Tenhle prostor je prostě skvostný. Tady si vás chceme a budeme hýčkat! V loňském roce byl Cubex vyhlášen jako nejlepší nové venue na světě (dle soutěže 9th Global Eventex Awards) a my vám v něm uspořádáme Psonferenci! Detailní informace o Cubexu a galerii najdete zde…

Je to přímo na metru C Pankrác (za 30 let i na metru D), takže dokonale dostupné MHD z Hlavního nádraží a Florence pro mimopražskou smečku.